Alfa Akıllı Araç Yönetim Sistemi Nedir?

Alfa Akıllı Araç Yönetim Sistemi, temel olarak motosikletten iş makinasına kadar her türlü araca uygun olarak tasarlanmış bir araç takip ve yönetim sistemidir. Bu sistem sayesinde hem araçlarınızın hareketini anlık olarak takip edebilir hem de araç üzerine monte edilen çeşitli donanımları istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz.

Sistem öncelikle endüstriyel koşullarda çalışması için tasarlanmıştır fakat düşük maliyeti sayesinde bireysel araçlarda ve hatta bisikletlerde dahi kullanılabilir.

Sürüş metriklerini düzenli olarak kaydeder ve sürücüler için puan verir. Kaza yaşanmış olma ihtimallerini değerlendirir ve firma yöneticilerine anlık olarak mesaj gönderir.

Geliştirilmiş anten yapısı ile her alanda yüksek hassasiyetli konum ölçümü gerçekleştirebilir. Toza ve neme karşı dayanıklı IP67 muhafaza ile güçlendirilmiştir.

Üzerinde yer alan dijital ve analog girişler sayesinde çeşitli ölçüm cihazları ile entegre çalışabilir. Dijital çıkışların yardımıyla çok geniş varyasyondaki ekipmanları çalıştırıp durdurabilir.

Donanım ve yazılımın firmamız tarafından üretilmesi sebebiyle çeşitli özel projelere entegre edilebilir ve yaygın servis ağı ile sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Detaylı bilgi için www.alfasmart.com.trNeden DUKA Teknoloji?

DUKA Teknoloji öncelikli olarak sanayi işletmelerinin sorunlarını ortadan kaldırmak ve onlara katma değerli üretim yapma imkanı sağlamak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Donanım ve yazılımın firmamız tarafından üretilmesi nedeniyle satın aldığınız ürünleri, teknik destek ve servis konusunda endişelenmeden kullanabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç