Hakkımızda


Duka Teknoloji 2021 yılında Türk Mühendis ve Girişimci Engin Yılmaz tarafından Aydın'da kurulmuştur. Girişimci tarafından Kamudan hizmet sektörüne, inşaat sektöründen üretim ve iş güvenliğine kadar pek çok alanda çalışmanın ardından işletmelerin temel ihtiyaçları analiz edilmiş ve bu ihtiyaçların yeterli ölçüde karşılanamadığı tespit edildiği için önce Aydın ADÜ Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren şirketelere yatırım yapılmış ve ardından DUKA Teknoloji kurulmuştur.


Duka Teknoloji, öncelikli olarak sanayi tesislerimizin teknolojik ihtiyaçlarını hayata geçirmek için kurulmuş bir şirkettir. Şirketimiz bu doğrultuda ihtiyacınıza göre özel tasarlanmış kurumsal web sitelerinden e-ticaret sistemlerine, mobil uygulamalardan endüstri 4.0 ve yapay zeka sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.


Duka Teknolojinin temel felsefesi henüz dijital dünyaya adım atmamış yada teknolojiyi yeteri kadar verimli kullanmayan işletmelerin dijital dünyaya adım atmalarına yardımcı olmak ve yurt dışına bağımlı olduğumuz bazı teknolojileri yerli imkanlarla üretmektir.


Özellikle küresel salgından sonra değişen iş modellerine uyum sürecini kolaylaştırmak amacıyla uzman ekibimizle her zaman bir telefon uzağınızdayız.


Sorularınız mı var?

Aklınıza takılan sorularla ilgili haftaiçi 09:00 - 18:00 saatleri arasında Telefon yada Whatsapp iletişim hattından ve 7/24 e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.