Neden Mobil Uygulama Sahibi Olmalıyız?

Mobil cihazlardaki ve işletim sistemlerindeki gelişme sayesinde son yıllarda insanların akıllı cihazlarıyla geçirdiği zaman gitgide artıyor. 2021 yılı istatistiklerine göre ülkemizde kullanıcıların %70,5’i internete mobil cihazlarından bağlanıyor. İnsanların bu kadar yoğun bir şekilde mobil cihaz kullandığı bir dönemde şirketlerin de bu dönüşüme ayak uydurması gerekiyor.

Özellikle firmanızın profesyonel bir imaj ve marka değeri oluşturabilmesi için mobil uygulama sahibi olmak artık bir zorunluluktur. Ayrıca iş süreçlerinizi uzaktan takip etmek yerine cep telefonundan takip edebilmek belki de mobil dünyanın sağladığı en büyük avantajdır.Neden DUKA Teknoloji?

Mobil Uygulamalar, kullanıcı arayüzü tasarımından mikroservislere kadar pek çok alanda uzmanlık gerektiren ve sürekli olarak kontrol altında tutulup güncelleştirilmesi gereken yazılımlardır.

DUKA Teknoloji olarak iş süreçlerinizi takibinden şirket içi iletişime, e-ticaretten artırılmış gerçeklik uygulamalarına kadar çok geniş bir alanda mobil uygulama geliştirme hizmeti veriyoruz. Siz de şirketiniz için bir mobil uygulama tasarlatmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Hemen İletişime Geç