Neden Web Sitesi Sahibi Olmalıyız?

Küresel salgının ardından kesin bir ayrım ile iki dünya oluştu. Fiziki dünya ve dijital dünya. İnternetin yayılmasıyla çoğu insan artık ihtiyaçlarını internetten gidermeye başladı. Market ihtiyaçları için bile artık internete muhtacız.

Durum böyle olunca web siteniz yoksa dijital dünyada yoksunuz demektir. Sosyal medya gibi ortamlar size bazı avantajlar sağlasa da web sitenizin olması firmanıza ekstra güven sağlar. Çoğu kişiye göre web sitesi sahibi olan firmalar olmayanlara göre 1-0 önde başlar. Firmanız yada markanıza özel bir web siteniz olması ve şirket maillerini kullanmanız işinize her zaman değer katar.

Firmanızı araştırmak isteyen kişilerin ilk başvurduğu kaynak web sitenizdir. Potansiyel müşterileriniz siz ve ürünleriniz hakkında detaylı bilgileri web sitenizden edinebilir ve çalışma saatleri dışında bile size belirttiğiniz iletişim kanallarından ulaşabilirler.

Web siteniz üzerinden satış yapmak ise dijital dünyanın size tanıdığı en önemli lükslerden biridir. Satış yapacağınız başka kanallar olsa da kendi web siteniz üzerinden satış yaptığınızda hem kullanıcı sadakati kazanmış olur hem de herhangi bir komisyon ödemezsiniz.Neden DUKA Teknoloji?

Web tasarım, metin yazarlığından tipografiye ve grafiğe kadar pek çok farklı yeteneğin bir araya gelmesini, göze hoş gelen bir estetikle birlikte fonksiyonellik ve içeriğe kolay erişim sunan bir ara yüz oluşturmasını gerektirir.

Bu web tasarım bileşenlerini bir araya getirmek ve başarılı sonuçlar elde etmek için stratejik düşünmek ve iyi bir ekibe sahip olmak şarttır.

Bu nedenle kurumuzun vizyonunu yansıtan bir web sitesi sahibi olmak için sizleri DUKA Teknoloji ile çalışmaya davet ediyoruz.

Hemen İletişime Geç