Neden Butik Yazılım?

Dünyada bugün itibariyle 8 milyara yakın insan var ve bunların hepsi farklı ülkelerde, farklı iklimlerde ve farklı şartlarda yaşıyor. Bu kadar farklı değişken varken bu insanların tamamının aynı şeyleri yemesini, aynı şeyleri giymesini, aynı kitapları okuyup aynı müzikleri dinlemesini beklemek ne kadar mantıksızsa, en az dünyadaki insanlar kadar farklı çeşitte olan işletmelerin de aynı donanım ve yazılımları kullanması o kadar akıl dışıdır.

Tüm işletmeler farklı işler yapar, farklı eğitim seviyelerinde insanlar çalıştırır ve daha nice farklı değişken şart ile birbirinden farklılaşır.Bu kadar farkın olduğu yerde ihtiyaçlar da doğal olarak birbirinden farklıdır. Dolayısıyla bu kadar farklı ihtiyaca tek tip bir yazılımla çözüm üretmek imkansızdır.

Uzman çözümler için uzman bir ekip gereklidir. İyi bir çözüm için sistemin iyi analiz edilmesi, sorunların tam olarak belirlenmesi ve belirlenen sorunları ortadan kaldıracak çözümlerin bulunması ve üretilmesi gerekmektedir. DUKA Teknoloji olarak uzman girişimci ve personelimizle size standart yazılımların veremeyeceği çözümleri üretmek için bir telefon uzağınızdayız.Sistem Nasıl Çalışır?